Siyah Lamine Ağaç [Yalancı Abanoz] ( Blok & Cift )
Siyah Lamine Ağaç [Yalancı Abanoz] ( Blok & Cift )
Siyah Lamine Ağaç [Yalancı Abanoz] ( Blok & Cift )

Siyah Lamine Ağaç [Yalancı Abanoz] ( Blok & Cift ) (LA-BLW-SLA)

Fiyat : ₺28,00(KDV Dahil)
₺3,42 'den başlayan taksitlerle

Yüksek kalite ve teknoloji ile laminasyon yöntemiyle üretilen bu ağaç bloklar kusursuz ve bloğun her katmanında aynı deseni garanti etmesiyle planlı ve kontrollü çalışmaya olanak sağlarlar. Geleneksel ağaçlara oranla fire oranları sıfır olduğu için düşük fiyata yüksek kaliteyi sunması ise diğer artı özelliğidir. Diğer ağaçlara oranla yüzey temizliği ve şekillendirmesi çok daha kolaydır, yüksek kumlara çıkmadan deseni yakalamanın yanı sıra yüksek kuma çıkıldığında görsel sınırları zorlayan göz zevki yaşatırlar ustasına. Ayrıca klasik ağaçlara oranla epoksi ile yapışma dereceleri daha yüksektir, yağ ile sonlandırmanın yanı sıra vernikle dahi sonlandırma yapabilirsiniz. Bakımı, işlemesi en kolay seri lamine seridir.

 

Tüm stoklar defolu ürün kontrolünden geçmiştir, sitemizden alacağınız tüm ağaç bloklar raflarda yerini almadan önce 2 kere kontrol edilir ve poşetli olarak muhafaza edilir. Satın aldığınız ürünün kırık, çatlak, defolu yada ayıplı çıkma olasılığı sıfırdır.

Not: Satın aldığınız bloktan maksimum performansı almak ve desenlerde maksimum ayrıntıyı yakalayabilmek için 3000P ince zımpara kadar çıkmanızı ve sonlandırma olarak keten tohumu yağı kullanmanızı öneririz. 

 

Sınıf: Lamine

Kalite: 1. kalite

Etiketler
özel seri,