Purple Heart Wood [Morgül Ağacı] ( Blok & Cift )
Purple Heart Wood [Morgül Ağacı] ( Blok & Cift )
Purple Heart Wood [Morgül Ağacı] ( Blok & Cift )

Purple Heart Wood [Morgül Ağacı] ( Blok & Cift ) (EW-PHW-MA)

Fiyat : ₺40,00(KDV Dahil)
₺4,89 'den başlayan taksitlerle

Purple Heart Morgül Ağacı

Ağaç Hakkında

  Ekonomik sınıf egzotik ağaçlar arasında en güçlü ve dayanıklı olanıdır. İyi bir yüzey temizliğinden sonra sonlandırmadan önce bir süre güneş altında bekletilirse rengi mor renge döner, uygun yağ ile sonlandırıldığında bu ton oldukça belirgin ve göz alıcı olur. Polisaja çok iyi tepki verir. Lifli ve darbelere dayanıklı yapısının diğer bir artısı suya oldukça dayanıklı olmasıdır.

 1. Başlıca Özellikleri
 2. + Özgül Ağırlık(Specific Gravity): 76, 0.90
 3. + Kırılma Dayanımı: 83,7mpa
 4. +Çok iyi çürüme dayanımı
 5. +Çok iyi darbe dayanımı
 6. +Yüksek su ve nem dayanımı
 7. +Tam rengini alması için sonlandırmadan önce bir süre güneş altında beklemeli
 8. +Bu ürünü işledikten sonra maksimum performans ve uzun ömür için Luonto bakım kremleri ile sonlandırma tavsiye ederiz

 

Ölçüler

 1. Sınıf: Egzotik
 2. Kalite: 1. kalite
 3. Ölçüler: Lütfen seçiniz!
 4. Durum: Kurutulmuş

 

 

 

          BıçakYap.com standartlarına uygun şekilde gövde tomruktan belirtilen ölçüde kesilmiş ağaç bloktur. Satışta olan bu ürün tamamen kurutulmuştur ve zaman içerisinde çalışma yapmaz(yamulma ve şekil değiştirme vb). Tamamen en iyi deseni bulma, temiz ve stabil yüzeyi ortaya çıkarma prensibi ile kesimi yapılan ağaç bloklarımız çalışmaya başlamadan önce sizi tüm ön hazırlık(yüzey düzeltme, deseni bulma vb.) aşamalarından kurtarır. Satışta olan ağaç bloklarımız size desenleri belli olan, dümdüz yüzey ve köşeler ile gelir. Bu bloklar bıçak sapı yapımına uygun olduğu gibi tespih, silah kabzası ve pek çok küçük dekoratif obje yapımı için uygundur.

  

          Tüm stoklar defolu ürün kontrolünden geçmiştir, sitemizden alacağınız tüm ağaç bloklar raflarda yerini almadan önce 2 kere kontrol edilir. Satın aldığınız ürünün kırık, çatlak, defolu yada ayıplı çıkma olasılığı çok düşüktür. Satın aldığınız ürünün defolu, çatlak kısacası ayıplı ürün çıkması durumunda tüm kargo masrafları Bıçakyap.com 'a ait olarak tarafınıza yeni, kusursuz ürün sürat ile tarafınıza ulaştırılır.

Dikkat Edilecek Hususlar

*Satın aldığınız bloktan maksimum performansı almak ve desenlerde maksimum ayrıntıyı yakalayabilmek için 3000P ince zımpara kadar çıkmanızı, polisaj yapmanızı öneririz.

 

*Fotoğrafta gördüğünüz ürün Bicakyap.com stoklarında bulunan ilgili bloklardan temsili bir örnektir. Satın alımlarda aynı kalitede ürün sevk edilir.

 

*Fotoğrafta gördüğünüz ürün ağacın son halini görebilmeniz için özenle temizlenmiş ve uygun yağlar ile sonlandırma yapılmıştır. Tarafınıza gönderilen bloklar yağlanmamış olacaktır. Bu sebeple renkler farklı olabilir. Gerekli sonlandırma yapıldıktan sonra ağacınız fotoğrafta gördüğünüz renk ve desenlere kavuşacaktır.