Petrofer MARQUENCH 722 Isıl İşlem Yağı / 5Lt
Petrofer MARQUENCH 722 Isıl İşlem Yağı / 5Lt

Petrofer MARQUENCH 722 Isıl İşlem Yağı / 5Lt (PMI101)

Marka : Petrofer

 

MARQUENCH 722 tamamen başarılı ve risksiz ısıl işlem için tasarlanmış özel bir yağdır. İçerdiği sentetik katkılar ile martensit oluşumunu hızlandırır. Kararlı ve hızlı soğutma kabiliyeti sayesinde bıçaklarda çarpılma, yamulma ve kırılma oranını %100 'e kadar engeller, elbette burada sizin deneyiminizde önemli bir faktördür. Riskleri minimize etmesinin yanı sıra daha başarılı ve homojen bir sertleştirme meydana getirir. Yağ ile soğutulan her çelik için uygundur, toz metalurjik çeliklerden karbon çeliklerine çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. 1090 gibi ağır ısıl işlem prosesleri içeren(1090 çok hızlı soğuma ihtiyacı sebebiyle yüksek kırılma oranına sahiptir) çeliklerde bile başarılı, risksiz ve tatmin edici sonuçlar çıkarır. Kısacası MARQUENCH 722 biz bıçakçılar için her çelikte, üstelik her kalınlıkta çelikte kullanabileceğimiz, yüksek performans ve minimum risk içeren başarılı bir yağdır.

 

+Çok uzun kullanım ömrüne sahiptir

+Her türlü çeliğin sertleştirmesi için uygundur

+Çalışma sıcaklığı 60°C-130°C

+Ürün 5lt 'lik kalın ve güvenli paketler olarak hazırlanmıştır, güvenle size ulaşır.

+Yağın performansı ve güvenliğiniz için yağ tankına su ve başka sıvıların karışmasına izin vermeyin. Böyle bir durum yaşanırsa yağı karışan sıvıdan arındırmadan kullanmayın.

+Diğer tüm ısıl işlem yağları gibi petrol bazlıdır, pek çok gerekli sentetik malzeme barındırır. Isıl işlem esnasında çıkan dumanı solumayın.