Janjanlı Türk Cevizi Kök Ağaç Blok / İkiz Desen
Janjanlı Türk Cevizi Kök Ağaç Blok / İkiz Desen
Janjanlı Türk Cevizi Kök Ağaç Blok / İkiz Desen
Janjanlı Türk Cevizi Kök Ağaç Blok / İkiz Desen

Janjanlı Türk Cevizi Kök Ağaç Blok / İkiz Desen (YA-CEJ-001)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺40,00
İndirimli : ₺30,00
₺3,67 'den başlayan taksitlerle

     BıçakYap standartlarına uygun şekilde kök tomruktan belirtilen ölçüde kesilmiş ağaç bloktur. Satışta olan bu ürün tamamen kurutulmuştur ve zaman içerisinde çalışma yapmaz(yamulma ve şekil değiştirme vb). Tamamen en iyi deseni bulma, temiz ve stabil yüzeyi ortaya çıkarma prensibi ile kesimi yapılan ağaç bloklarımız çalışmaya başlamadan önce sizi tüm ön hazırlık(yüzey düzeltme, deseni bulma vb.) aşamalarından büyük ölçüde kurtarır. Satışta olan ağaç bloklarımız size desenleri belli olan, dümdüz yüzey ve köşeler ile gelir. Bu bloklar bıçak sapı yapımına uygun olduğu gibi tespih, silah kabzası ve pek çok küçük dekoratif obje yapımı için uygundur.

  •     Janjanlı tanımına uyan ceviz bloklar dayanıklılık olarak kusursuz olmalarının yanı sıra kaliteli denesene ve en önemlisi ışık altında sedefli gibi renk ve ton değiştiren desenlere sahiptir. Nadir görülen ve çok kıymetli bir desen çeşitliliği vardır. 

Not 1: Fotoğrafta gördüğünüz ürün kesim sonrası kaba kum olan 220P zımpara ile silinmiş ve keten tohumu yağı ile beslenmiştir. Satın aldığınız bloktan maksimum performansı almak ve desenlerde maksimum ayrıntıyı yakalayabilmek için 3000P ince zımpara kadar çıkmanızı ve sonlandırma olarak keten tohumu yağı kullanmanızı öneririz.

Not 2: Bu üründe stoğumuzda bulunan ürünlerin örnek fotoğrafları kullanılmıştır, siparişiniz doğrultusunda aynı kalite ve vasıflara sahip ceviz bloklar gönderilecektir.

 

Teknik Özellikler

Ölçüler:  Varyasyonları kontrol ediniz

Sınıf: Yerli

Kalite: Janjanlı

Durum: Kurutulmuş

Kurutma Tekniği: Bu ürün tüm dış etkenlere maksimum dayanım gerektiren tüfek kabzası prosesleri ile özel olarak kurutulmuştur.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.