Geyik Boynuzu 9918
Geyik Boynuzu 9918

Geyik Boynuzu 9918 (gbseri008)

Ölçüler

Ölçüler fotoğrafların üzerinde yazmaktadır. Belirtilen ölçüler mm olup "kalınlık" malzemenin en kalın noktası referans alınarak ölçülmüştür.

 

Neden Geyik Boyunuz?

*Geyik boynuzu diğer boynuzların aksine kalsiyumdan meydana gelir. Böylece işlemek için ısıtmak, kaynatmak yada başka zor işlemlere gerek yoktur. Tek yapmanız gereken projenize uygun boynuzu seçmek.

*Geyik boynuzu sıcaktan, nemden, kirden ve darbeden etkilenmez. Her ne kadar organik bir malzeme olsa bile bakım gerektirmez. 

*Kullanımı basittir, uygun parçayı seçin ve montajı gerçekleştirin. İster delin, ister kesin, ister aşındırın. Geyik boynuzu tüm zor şartlara rahatlıkla göğüs gerer.

*Geyik boynuzları çok yüksel görsel kaliteye sahiptir. İster modern, ister klasik her uygulamaya yakışır. Doğal renkleri her zaman göz alıcıdır, fakat istenirse kolaylıkla renklendirmeye uygundur.

*Her boynuz doğanın bizlere eşsiz bir hediyesidir. Tıpkı parmak izlerimiz gibi hepsi birbirinden farklıdır. Uyguladığınız projenin taklit edilmesine engel olur ve değer katar.

*Yapısı gereği sağlam bir tutuş sağlar, özellikle bıçak, balta, ateş başlatıcı gibi uygulamalarda objenin elinizden kaymasını engellediği gibi güçlü ve güvenli bir tutuş sağlar. Dokusu elinizi acıtmaz, her zaman konforlu ve güvenlidir.

*Sitemizde satılan bütün boynuz parçaları bütün boynuzlardan bıçak yapmayı bilen kişiler tarafından sizin en iyi verim ve en az zahmet ile çalışacağınız şekilde ebatlanmıştır.

*Ve Bicakyap.com 'da satılan tüm boynuzlar doğal yollardan düşmüş ve yasal tedarik kanalları temin edilmiştir. Kullanacağınız boynuz için hiç bir canlı zarar görmemiştir.

 

 

Geyik Boynuzu Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

*Satın almadan önce ölçüleri mutlaka inceleyiniz. İncelediğiniz ürünün fotoğrafları ebat olarak sizi yanıltabilir. 

*Fotoğraflama profesyonel makine ile doğal ışık ile çekilmiştir. Üzerlerinde oynama yoktur. Özellikle cep telefonları ekranlarında normalden farklı renkler görebilirsiniz. Cep telefonu kullanıcısı iseniz mavi, kırmızı gibi tonlar görebilirsiniz, bu renkler tamamen cep telefonu ve tabletlerin luminel ekran teknolojisinden kaynaklanır.

*Fotoğraflarda boynuzların üzerinde gördüğünüz siyah çizgiler keserken bizim referans için işaretlerimiz(kurşun kalem). Bu çizgileri ve üzerinde kesimden kalmış olabilecek tozlar için kullanmadan önce siliniz ve kalem işaretlerini silgi ile siliniz.