O2 Çelik İçin Elektrikli Fırın İle Isıl İşlem Hizmeti (ES03O2)

İndirim Oranı : %51 İndirim
₺1,50 'den başlayan taksitlerle
  • Satmış olduğumuz çelikler için vermiş olduğumuz bu hizmetti satın almadan önce lütfen aşağıda listelenen maddelere göz atınız.

Isıl İşleme gönderilecek Bıçak Profili İçin Dikkat Edilecek Hususlar ve Bilmeniz Gerekenler

*Bu çelik için ısıl işlem gri gönderim süresi 1 haftadır. Bu süre paketinizin bize ulaştığı gün başlar ve paketinizin size sevk edildiği gün son bulur.

*Isıl işlem için gönderebileceğiniz maksimum boy 40cm dir.

*Isıl işleme gönderilecek bıçağın ağzı açılacak ise  0.5mm kalınlığın altına inilmemesini.

*Bu işlem için adet bazlı olarak bir alt limit, üst limit yoktur. 1-10000 arası adette bıçak gönderebilirsiniz.

*Bıçağınızın bize sevki sırasında zarar görmemesi için lütfen özenli ve korunaklı şekilde paketleyiniz

*Isıl işlem paketinizin içerisine mutlaka adınızı not olarak ekleyiniz. 

*Eğer bir seferde birden çok çeşitte çeliği ısıl işleme göndereceksiniz mutlaka çeliklerin üzerine cinslerini not ediniz. Unutmayın çeliğin sertleşmesi için doğru ısıl işle elzemdir, doğru ısıl işlem için çeliğin cinsi bilinmesi şarttır.

*Isıl işlem hizmeti satın alımını ayrı yapmanızı öneririz. Aynı anda alınan ısıl işlem ve sarf malzemelerinin(çelik, zımpara vb.) gönderimi ısıl işlem görecek bıçağın sizin sevkini bekler. Ayrıca belirlene ücretsiz kargo limiti ısıl işlem hizmeti ile tamamlandıysa paketiniz ücreti alıcı olarak tarafınıza sevk edilir.

*Isıl işlem için gönderdiğiniz paketlerin elimize ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için kargo firmasının size vereceği "Kargo Takip Kodu" nu kullanabilirsiniz. Paketiniz elimize ulaştığında ilgili personelce açılır ve ısıl işlem sürecine başlanır. Bu süreçte size adım adım bilgi verilmez. Sevk süresi yukarıda belirtilen süredir.

*Tüm ısıl işlem hizmetleri çeliğin üreticisinin ar-ge çalışmasını yaptığı yönergeler esas alınarak yapılır.

*Bu çelik için ısıl işlem hizmet elektrikli fırın ile profesyonel ekipçe yapılmaktadır.

*Çok düşük bir olasılık olsa da ısıl işlem esnasında çarpılma, yamulma, kırılma ve sertleşmeme olasılığı vardır. Bu olasılık %0,1 dolaylarındadır.

*Bıçağınızın taşlama hattındaki eşitsizlik, çok ince ağız ve önceden yapılan başarısız ısıl işlem girişimi çarpılma, yamulma veya sertleşmeme olasılığını arttırır.

*Başarısız olan ısıl işlemler yukarıdaki maddeler baz alınarak ücreti iade edilmez ve sorumluluk bıçak sahibindedir. Maalesef ısıl işlemin doğası gereği her zaman risk barındırır. Profesyonel ekip, ekipman ve deneyimle biz sadece bu olasılığı en düşük orana çekebiliriz.

*Isıl İşleme gönderilen bıçaklar için gidiş ve dönüş kargo ücreti bıçak sahibine aittir. İşlem için göndereceğiniz bıçaklar size "Ücret Alıcı" olarak gönderilir ve elimize "Gönderici Ödemeli" olarak ulaşması gerekmektedir.


  • Kargo Gönderim Bilgileri

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo

    Anlaşma Kodu: 361451733


  •  

    Kargo Firması: Mng Kargo


    Anlaşma Kodu: 280431344